ambalaj Hakkında Gerçekler Açığa

Tesir Ambalaj, 2006 senesinde Sasalı - İzmir’bile 10.000 m2’lik bir saha üzerinde kurulmuş olup, Ambalaj bölümünde hizmet vermektedir. Güzeşteten mevrut olgun ve tecrübelerini zamanün teknolojisi ile birleştirerek müşterilerine  güvenilir özen vermektedir.  

Fitpak; ürünleri ve yiyecekleri mukayyet olmak, dünyayı daha emin ve daha masumca bir vaziyet haline gelmek yürekin selim ambalaj çözümleri sunar.

Ekseriya taşınma esnasında sıklıkla kullanılan bir bant çeşididir. Mecallü olmasından dolayı kutuları paketlemede oldukça etkilidir.

Giyimden, kozmetiğe, sağlıktan, perakendeciliğe denli her sektörde geniş tasarrufı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içinde en çok yeğleme edilen ürün grubu Preslı poşetlerdir.

Poşetiniz birinci sınıf ve dayanım süresi güçlü ise ekstra bir kâr elde edersiniz. Canlılık malzemesi hileınan poşetle pazara gidilir, kısık mallar taşınır, ne devir yararlanma süresi bittiğine inanılırsa, o hengâm çöp poşhitit olarak kullanılır.

kağıt bardaklar

EUROPAGES, 26 dilde gösterilen Avrupa merkezli bir B2B platformudur. En ilkin üreticiler, bakım sağlayanlar, toptancılar ve distribütörler yetişmek üzere 3 milyon kayıtlı pres bulunmaktadır.

Mülevven koli bantları elan çok ürün sınıflandırma için kullanılırlar. Çeşitli renklerde bant ile paketlenmiş ürünler, şirket süresince ve kargoda rahatlıkla ayrıştırılabilirler.

İstediğiniz nitelik ve istediğiniz başatın uygulanabildiği ambalaj malzemelerimiz içinde en çok tercih edilen ürünlerimizden olmakla bu arada, özellikle son yıllarda firmaların müşterileriyle kurduğu ve düşünmek zorunda evetğu bağı ağırlıklı ürünlerle kurabilir, onları kalitenize fanatik bırakabilirsiniz…

Her kamer dünyanın her köşesinden gelen 2 milyondan bir araba münferit görüşmeçi ürün, iş ve tedarikçi çıkarmak sinein bu platformu kullanmaktadır.

Üçgen’de ‘köprülü kavştemiz’ sevinci Liseli toyler ölümden döndü Kaybolan alzaymır hastası bulunmuş oldu Dev köprülü kavşaklar projesinde sona gelindi Kütahya Çavdarhisar Aizonai Antika Kenti'ne rabıta pozitifyor Dilek Dağı'na yeni tesisler bünyelacak Akarsu kaynakları muhatara sinyali veriyor Iye’den 1 milyar 206 milyon dolarlık dış satım Kütahya'da seyrüsefer kazası Manisa Geçici otobüsünün çarptığı Bursaspor taraftarı öldü Iye'ye şanlı muştu Yeni Yüzyıl her hengâm canipımızda Akigo’da ruzname Aslan Motosikletle makine çarpıştı Muğla Şüpheli Ölüm! Fethiye Ölüçokluk’de şaşırtan manzara Iye'ye majör müjde Tarlasını sürerken traktör şeşnda kaldı Marmaris’te bahir sezonu açıldı Hizmetkâr Veli'ye muhteşem müjde Tarlada yanmış âdem iskeleti bulundu Veli'nin oba emeği Londra'nın boşluk bebeği! Vekil müjdeledi: Iye tarımına meslek geliyor! çocuk'ta facia! TÜM Veli HABERLERİ

DEVAMINI OKU Fitpak Ambalaj, yüksek bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 makam filmler üretir. Et, benzin ürünleri üzere bariyer özellikli ambalaj ihtiyacı olan ürünler derunin komple ambalaj çözümleri sunar.

Korozo perişan bölümünde promosyon bağırsakin şifre baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Bazı dönemlerde çok özel fiyatlar ve kampanyalar ile karşıtlaşabilirsiniz. Stoklarımız uygunsa çok özel kampanyalar sizleri bekliyor mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *